pożyczki pozabankowe

pożyczki pozabankowe

Prawie każdego dnia jesteśmy tak zapracowani w robocie i domu, że coraz ciężej wygospodarować nam czas na załatwianie jakichkolwiek spraw urzędowych. Dlatego bardzo wyróżniamy takie oferty, które potrzebują od nas minimalnego zaangażowania. Im mniej formalności i bezcennego czasu będzie to od nas wymagało, tym szybciej zgodzimy się skorzystać z nowej usługi, pożyczki pozabankowe

Nowym wielkim ułatwieniem na rynku usług pożyczkowych jest kredyt na smsa. Jest to pożyczka możliwa dla każdego, kto skończył 20 lat. Górną granicą wiekową jest zazwyczaj 70 lat. Istotnym kryterium koniecznym do spełnienia jest brak złej historii kredytowej. Wniosek o taką pożyczkę wypełnia się w prawdziwie błyskawicznym tempie - musimy wysłać smsa pod właściwy numer. W treści sms umieszczamy imię i nazwisko, adres zamieszkania i wielkość pożyczki. Zwykle w ciągu 48 godzin skontaktuje się z nami operator i udzieli wszystkich potrzebnych informacji dotyczących pożyczki.
Szybkość i wygoda w otrzymaniu pożyczki wiążą się z ekspresowymi procedurami weryfikacji naszej tożsamości.

Jeśli pozytywnie je przebrniemy, pieniądze możemy dostać jeszcze tego samego dnia. Na czym wspomniane sprawy polegają? Może to być potwierdzenie poprzez rachunek. Przelewamy ze swojego konta na wskazany numer konta drobną kwotę pieniędzy, przykładowo złotówkę. W ten sposób potwierdza się, czy dane umieszczone we wniosku zgadzają się z danymi posiadacza rachunku bankowego. W tym momencie możemy liczyć na bardzo szybkie przelanie pożyczki na nasz rachunek. Całkiem innym sposobem może być dostarczenie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów tożsamości ze zdjęciem i wyciągu z rachunku osobistego. Jeśli potwierdzenie tożsamości jest ostatecznym warunkiem, pożyczka może zostać nam przyznana nawet w przeciągu czasu liczonego w minutach od złożenia wniosku. Proces weryfikacji odbywa się tylko raz, jeśli więc kolejny raz będziemy chcieli dostać pieniądze w tej samej instytucji, starczy tylko następny wniosek.

Pożyczka przez sms może być otrzymana nawet przed podpisaniem umowy. Pieniądze otrzymamy wyłącznie na podstawie procedury zweryfikowanej tożsamości, a odpowiednie dokumenty do podpisania przyjdą do nas po wszystkim. W przypadku niesprawdzonych firm specjalizujących się w takich pożyczkach powinniśmy zachować sporą ostrożność, czy przypadkiem taka oferta nie jest po prostu próbą popełnienia przestępstwa. Największym minusem takiej pożyczki jest wysokie oprocentowanie.

URL strony: http://wikipedia.org
Jesteś tutaj: Strona Główna pożyczki pozabankowe