Archived Articles

Login FormWyróżnieni medalami Związku Piłki Ręcznej

Miło nam poinformować, iż podczas uroczystej gali z okazji 90-lecia Łódzkiego Związku Piłki Ręcznej wśród wyróżnionych medalami Związku Piłki Ręcznej w Polsce  znaleźli się działacze Uczniowskiego Klubu Sportowego TROPS Poddębice.

Brązową odznakę ZPRP otrzymał Michał Andrzejczak, srebrną Paweł Andrzejczak, a diamentową Krzysztof Andrzejczak.

Poddębiczanie otrzymali wyróżnienie za osiągnięcia w działalności zawodowej i społecznej w dziedzinie piłki ręcznej.

– Jest to duże wyróżnienie dla nas oraz naszego klubu. Daje motywację do dalszej wytężonej pracy. Myślimy, że z biegiem czasu praca ta da efekty i doczekamy się zawodników, którzy będą reprezentować nasz klub na arenie krajowej, a może i dalej – mówi Krzysztof Andrzejczak, prezes UKS Trops.

Komentarze  

-4 #1 Guest 2018-10-08 11:18
Andrzejczak, Andrzejczak , Andrzejczak
iiiiii andrzejczak

a odznaki wręczał.....andrzejczak
Cytować
-1 #2 Guest 2018-10-08 16:34
Pan Prezes widzi i promuje tylko jedną drużynę i ... swoich synów. Pozostałe grupy są tylko dodatkiem.
Cytować
+4 #3 Guest 2018-10-10 16:50
Pan Prezes widzi ze trener druzyny starszej ma wszystko w d.... Zeby cos otrzymac trzeba najpierw cos od siebie dac, a nie czekac az ktos zrobi za mnie. Jak Prezes ma szanowac trenera starszej druzyny jezeli on podczas turnieju w poddebicach mial wszystko gdzies i nawet palcem niekiwnal zeby pomoc.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież