Archived Articles

Login FormBudują w Dalikowie

W Dalikowie dużo się dzieje dzięki zgodnej współpracy rady gminy i wójta Gminy Dalikowa Pawła Szymczaka.Ukończono prace przygotowawcze przed planowaną rozbudową Szkoły Podstawowej w Dalikowie. Ze względu na konieczność rozbudowy obiektu w kierunku północnym, niezbędne było przeniesienie mieszczącej się w tej części infrastruktury, w tym ogródka dydaktycznego z altanami oraz części utwardzonego terenu i płota. W chwili obecnej trwa procedura przetargowa dotycząca wyboru firmy, która będzie budowała szkołę - mówi Krzysztof Dzierżawski dyrektor szkoły. 

                                                                                                                                                          Z kolei w Domaniewie trwa budowa sali sportowej przy szkole podstawowej. Prace prowadzi firma WODNER II, która kończy obecnie prace murarskie. Kolejnym etapem będzie wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu. Zaplanowane na ten rok prace prowadzą do wykonania obiektu w stanie surowym zamkniętym - informuje Paweł Szymczak wójt gminy Dalików.

 

Trwa budowa oczyszczalni ścieków w Dalikowie. W chwili obecnej wykonywane są ławy fundamentowe pod zbiorniki uśredniające oraz budynek techniczny. Gmina planuje uruchomienie oczyszczalni najpóźniej w czerwcu 2019 roku -mówi Leszek Chmielecki radny powiatowy.

 

Komentarze  

+1 #21 Guest 2018-08-30 16:32
A tak przy okazji sali gimnastycznej w domaniewie, wójt pochwalił się, czyja to tak naprawdę zasługa?
Cytować
+3 #22 Guest 2018-08-31 11:00
I takie jest planowanie inwestycji w gminie Dalików. Niedawno kładli kostkę koło szkoły, organizowali ogródek dydaktyczny (?). I to za duże pieniądze. Nie dawno ! Co ?! Wtedy nie było wiadomo, że szkołaą trzeba rozbudować, czy jak zwykle, pod wybory wszystko ?!!
Cytować
+1 #23 Guest 2018-08-31 12:36
W Dalikowie to jak na Białorusi , tylko jeden władca. W zadzimskiej gminie mają figuranta co sobie może sam palcem pogrzebać , nasza pani tam bywa to żałosne co opowiada . Żenada , u nas trzeba zmienić odwagę na zmiany.g7
Cytować
+2 #24 Guest 2018-08-31 12:40
ten idiota co o długach , teraz jakość ostatniego kredytu nikt nie komentuje. oj zapomniałam teraz nawet kawę muszą chłodną podawać z kozim mlekiem ? osmieszacie się z tym długami , a 10 tysięcy brać i zastępce mieć to norma na to jest? Tą walką z poprzednim sami wchodzicie na minę .
Cytować
0 #25 Guest 2018-08-31 15:18
#24 Guest 2018-08-31 10:40
MY piszemy (i się śmiejemy), WY spłacacie (i płaczecie)! Czaisz różnicę? :-D A DŁUGI I TAK TRZEBA oddać, chcesz czy nie. WŁAŚNIE, ILE JESZCZE LAT ZACISKANIA PASKA?
Poprzednik nie jest interesujący, bo co to za sztuka kopać leżącego? Co innego, gdyby w wyborach startował. Wtedy miałby obrońców i wrogów........
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież