Archived Articles

Login FormBezpłatne badania układu krażenia

 „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Łódzkie dba o zdrowy układ krążenia” – zapraszamy mieszkańców w wieku od 46 do 65 lat, u których dotychczas nie stwierdzono chorób układu krążenia na: badania laboratoryjne, konsultacje kardiologiczne, indywidualne rozmowy edukacyjne.

 

 

 

 

 

 

DSC_0599

 

 

 

lmpnz (2) logo_uproszczone_promuje_lodzkie

 

Z A P R A S Z A M Y

 

Łódzkie ma pomysł na zdrowie –

 

Łódzkie dba o zdrowy układ krążenia”

 

ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW WOJ. ŁÓDZKIEGO

 

W WIEKU OD 46 DO 65 ROKU ŻYCIA,

 

U KTÓRYCH DOTYCHCZAS NIE STWIERDZONO

 

CHORÓB UKŁADU KRĄŻENIA:

 

W RAMACH DZIAŁAŃ DIAGNOSTYCZNO EDUKACYJNYCH ZOSTANĄ PRZEPROWADZONE:

 

  • BADANIA LABORATORYJNE (morfologia, pomiar cholesterolu i lipidów – LDL, HDL, trójglicerydy, pomiar glukozy w surowicy krwi, pomiar glukozy i białka w moczu)

  • KONSULTACJE KARDIOLOGICZNE (wywiad, badanie przedmiotowe, badanie echokardiograficzne serca, analiza wyników badań, wydanie dalszych zaleceń)

  • INDYWIDUALNA ROZMOWA EDUKACYJNA

 

Program będzie prowadzony w miesiącach czerwiec – październik 2018 roku

 

Szczegółowe informacje i dokładne terminy podczas zapisów.

 

ZAPRASZAMY

 

ZAPISY w dni robocze w godz. 08.00 – 18.00

 

NZOZ „MOŻ-MED”, UL. MIŁA 27,

 

99 – 200 PODDĘBICE,

 

TEL. 43 678 98 99, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadanie w całości sfinansowane ze środków budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego

Komentarze  

-15 #1 Guest 2018-07-13 13:40
ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW WOJ. ŁÓDZKIEGO
W WIEKU OD 46 DO 65 ROKU ŻYCIA.A pozostali maja umierać?To DYSKRYMINACJA.Przy urnach wyborczych o tym BĘDZIEMY pamiętać.
Cytować
+18 #2 Guest 2018-07-13 18:18
powszechnie wiadomo ,że profilaktyka w kraju na d Wisłą nie istnieje!!! NFZ to pasożyt który powinien zostać usunięty metodami znanymi w lecznictwie. Partia która to zrobi będzie prekursorem zmian w tym kraju. Bo aby Polakowi sie dobrze żyło musi być przynajmniej zdrowy - aby był zdrowy powinien mieć dostęp do darmowych badań profilaktycznych z dnia na dzień. Więc MOŻMED owszem robi coś dobrego ale to nawet nie powinno być reklamowane - każdy pacjent w tym wieku powinien być OBOWIĄZKOWO wzywany na badania raz na rok. gdy dziadek/babcia zdrowi to i rodzina zdrowa.
Cytować
+15 #3 Guest 2018-07-13 21:24
Profilaktyka w kraju nad Wisłą może i nie istnieje ale w mieście bez barier TAK - ścieżka zdrowia do dworca wstydu. Babcia z dziadkiem po przebieżce czują się jak młode bogi. Kondycją zawstydzą siedzących za biurkami urzędasów.
Cytować
+11 #4 Guest 2018-07-13 23:18
Cytuję Guest:
ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW WOJ. ŁÓDZKIEGO
W WIEKU OD 46 DO 65 ROKU ŻYCIA.A pozostali maja umierać?To DYSKRYMINACJA.Przy urnach wyborczych o tym BĘDZIEMY pamiętać.


Napisał jeden z tych którzy jakby się dało to do sklepu samochodem by wjechał, jeden z tych dla których przejście 1000 metrów to już sport ekstremalny a zrobienie rowerem 5000 metrów to prawie jak lot na ksieżyc....
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież