Archived Articles

Login Form7 maja 2018 - strajk rolników.

Nie może być tak, ze nasze sprawy załatwiane są w żółwim tempie.
To właśnie opieszałość urzędników i lekceważenie nas przez nich jest przyczyną decyzji o wznowieniu strajku.

Nie możemy sobie pozwolić na takie traktowanie przez v-ce ministra Jacka Boguckiego, który mówi, że my nawet strajków nie potrafimy robić i powinniśmy wziąć przykład z Francuzów.

Nie możemy pozwolić sobie na takie traktowanie przez pracownika Głównego Inspektoratu Sanitarnego, który mówi, ze wzmożenie kontroli towarów przyjeżdżających do Polski zza granicy będzie skutkowało wojną ekonomiczną. Inne kraje robią co mogą, a u nas mówi się, ze nie można bo się ktoś na nas obrazi.

Wiele jest kwestii, które możemy teraz tutaj przytoczyć. Ale najważniejsza jest taka, ze na takie lekceważenie przez pracowników ministerstwa i osób decyzyjnych w Polsce pozwolić sobie nie możemy.

Minister Jurgiel musi zrozumieć, że kieruje ludźmi od których musi zacząć więcej wymagać. Musi on zacząć rządzić ciężką ręką i w codziennej pracy charakteryzować się męstwem oraz odwagą. Tylko odważne decyzje będą skutkowały poprawą sytuacji.

Jeśli to naprawdę jest potrzebne to my od 7 maja będziemy dopingować tą odwagę na drogach.

Jesteśmy w trakcie organizacji strajku w kilku miejscach w kraju. Czasu daliśmy dużo, pozwoliliśmy wystawić nasza cierpliwość na bardzo dużą próbę.
Czas się kończy.

Stowarzyszenie Polskich Producentów Ziemniaków i Warzyw

 

Komentarze  

+2 #1 Guest 2018-04-26 10:59
Powodzenia :))) wieś chciała PiS- to mają co chcieli :)))
Cytować
+7 #2 Guest 2018-04-26 17:36
gorzej!!! Co taki starosta Rykter czy burmiś Sklenczkowski mają wspólnego z naszymi sprawami chłopskimi?? Wielcy przedstawiciele 'ruchu ludowego'... Chyba tylko tyle że doją z nas po 12 tys. na miesiąc wypłaty...
Cytować
0 #3 Guest 2018-04-26 20:21
Najlepiej jest za PIS a lokalnie pana Poltaka. 173 miliony na nagrody jak podają media dla swoich przeznaczył minister Jurgiel PIS. Teraz rolnicy mają miód ☺
Cytować
-1 #4 Guest 2018-04-27 08:44
może dołóż swego z sadowniczej gminy za 10 tysięcy wójta ? Nie wstydź się może o nagrodach napisz dla świty ?
Cytować
+1 #5 Guest 2018-04-27 20:11
psl pis ... oj a gdzie po ze swoim szeryfem peczniewskim co się w mieście powiatowym z lubą zaszył ???
Cytować
0 #6 Guest 2018-05-03 09:31
tak dobrze jak za PIS to nie było no chyba tylko za gierka co chłopy ? Mówią że jergiel 173 miliony przeznaczył na nagrody tylko dla swojaków, a mleko i żywiec leci w dół cały czas. Katastrofa.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież