Archived Articles

Login FormFinaliści Potyczek Ortograficznych

Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjum z Gminy Poddębice rywalizowali w gminnych eliminacjach  Potyczek Ortograficznych.
Młodym „mistrzom” ortografii, którzy zakwalifikowali się do etapu powiatowego, pogratulował i nagrody wręczył Burmistrz Poddębic Piotr Sęczkowski.
Wśród uczniów klas II i III szkół podstawowych triumfowali: Zofia Buda, Andrzej Kaźmierczak, Nikola Korzeniewska i Michał Włodarczyk.


W grupie klas IV-VI najlepsi okazali się: Jakub Kałużniak, Julita Łuczka i Łucja Bielińska.
W kategorii klas VII szkół podstawowych oraz klas II-III gimnazjum do finału powiatowego zakwalifikowały się: Zuzanna Wilmańska, Łucja Kowalczyk, Agata Krawczyk.

Komentarze  

+15 #1 Guest 2018-04-05 14:39
I siało się niemożliwe, jaśnie pan burmistrz pogratulował osobiście uczniom sukcesów. Nie niebywała sytuacji przez ostatnich kilka lat. Czyżby strach o maxymalną wypłatę i bliskie wybory tak działały?
Cytować
+10 #2 Guest 2018-04-05 17:20
a na mieście mówią że w młodości kamieniami w szkołę rzucał i dlatego likwiduje szkolnictwo w gminie jak leci
Cytować
+6 #3 Guest 2018-04-06 06:52
#2 o to, to, to, to, - znałem go z tamtych lat....
Zresztą jak komuś uda się uczestniczyć w jakichkolwiek zawodach w których zasiada jaśnie panujący na trybunach i zabiera głos można się o tym przekonać.
PS. szkoda, że nie wiedziałem o tych potyczkach, cały świat by mógł się przekonać jaki to ze mnie "talent"ortograficzny - łoli
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież