Archived Articles

Login FormNie wyrzucaj śmieci do lasu czy na pobocze drogi za darmo możesz je oddać.

Wiosna więc wzmożone prace porządkowe, remontowe albo budowlane. Niestety są osoby, które śmiecą w lesie, na poboczach drogi lub w innych miejscach. To zachowanie naganne społecznie, a może się skończyć wysokim mandatem.
W każdej gminie jest bezpłatny Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, wystarczy zapytać w urzędzie gdzie on jest. Dla mieszkańców Gminy Poddębice taki punk znajduje się na Oczyszczalni Ścieków przy ul. Młynarskiej 5

Burmistrz Poddębic uprzejmie informuje, iż na terenie Gminy Poddębice funkcjonuje Gminny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, który zlokalizowany jest w Poddębicach przy ul. Młynarskiej 5 (teren Oczyszczalni Ścieków).

 

GPSZOK przyjmuje nieodpłatnie od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu miasta i gminy Poddębice selektywnie zbierane odpady komunalne, w tym m.in.:

 

a). papier, tektura, metale, tworzywa sztuczne, szkło, opakowania wielomateriałowe,

 

b). odpady komunalne ulegające biodegradacji, w tym odpady zielone,

 

c). przeterminowane leki,

 

d). chemikalia,

 

e). zużyte baterie i akumulatory,

 

f). zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny,

 

g). meble i inne odpady wielkogabarytowe,

 

h). zużyte opony z pojazdów jednośladowych,

 

i). odpady budowlane i rozbiórkowe stanowiące odpady komunalne w ilości nie większej niż 1000 kg na daną nieruchomość zamieszkałą na rok w zabudowie jednorodzinnej oraz 1000 kg na dany lokal zamieszkały w zabudowie wielorodzinnej na rok,

 

j). zużyte opony z samochodów osobowych w ilości nie większej niż 4 szt. na jednego dorosłego mieszkańca danej nieruchomości zamieszkałej na rok w zabudowie jednorodzinnej oraz w ilości nie większej niż 4 szt. na jednego dorosłego mieszkańca na dany lokal zamieszkały w zabudowie wielorodzinnej na rok.

 

 

 

2. Właściciele nieruchomości zapewniają we własnym zakresie i na własny koszt transport odpadów do GPSZOK-u.

 

 

 

GPSZOK jest czynny w następujących dniach:

 

  • środa – 8.00 – 15.00

  • piątek – 12.00 – 18.00

  • sobota – 8.00 – 15.00

  • tel: (43) 678-98-50

 

Komentarze  

+2 #21 Guest 2018-04-15 18:52
[quote name="Guest"]"Wysługę lat" dolicza się do uposażenia zasadniczego. Procentowo! Nie wiecie o tym????? chyba nie, jesli krzyczycie o patologii. Tak a propos, ile zarabiał poprzednik? tak, ten który doprowadził gminę do ruiny. To dopiero był NUMER.
Dokładnie!!! Stary ponad 12 na miesiąc brał, więcej miał niż starosta w powiecie...
Cytować
0 #22 Guest 2018-04-15 19:08
Młody w ZADZIMIU ma wypłatę większą od wójtów Pęczniewa i Dalików a choć tamci są kilka kadencji. Teraz bierze tak wielkie kredyty że Zadzim będzie raczej ugotowany. Co starego krytykował a już go przebił z zadłużenie gminy. Wybory blisko.
Cytować
0 #23 Guest 2018-04-15 21:37
wydaj tomik bajek ... są wybitne
Cytować
0 #24 Guest 2018-04-16 12:42
a co tam wójt! co tam zadzimskie kredyty! najwazniejsze jest +pincet. Będzie jeszcze piórnikowe +300, emerytura bez pracy, leki dla seniorów, pakiet socjalny pt dla każdego coś dodanego. Według potrzeb, jednym nagrody, innym bajanki.
Cytować
-1 #25 Guest 2018-04-16 13:37
Prezes PiS gdyby wiedział co na dole jego działacze wyprawiają i jaką kasę biorą to dawno by im obniżył a nie jak radni dali podwyżki i teraz 10 tysięcy kasuje , po co krowy doić ? Po co te radne co nasze podatki tak roztrwaniają? A posłowie nie widzą tych wypasionych pensji?
Cytować
0 #26 Guest 2018-04-16 13:41
Cyt:Co starego krytykował a już go przebił z zadłużenie gminy. Wybory blisko.
Dlaczego teraz promocja i wójt nie podał ile zadłużył gminę , a tak pisał w poprzedniej ,że tak go mieszkańcy proszą . A wynagrodzenia swojego i "kierownictw" nie podał w wieściach? Ale czy radni wiedzą ile w ratuszu zarabiają??? ten od syna stołek załatwił to może na rynku pajacować ?/
Cytować
0 #27 Guest 2018-04-16 20:12
Cytuję Guest:
Młody w ZADZIMIU (....) Teraz bierze tak wielkie kredyty że Zadzim będzie raczej ugotowany. Co starego krytykował a już go przebił z zadłużenie gminy.

Manipulować i mijać się z faktami trzeba umieć, żeby nie wyszło ble-ble pod remizą. A właśnie wyszło! Z tego co wiem, gmina bedzie spłacać kredyty do roku 2024. Coś pomiędzy 9 a 10 banieczek. Trochę spłacono, wg planu zostało ca 7 baniek.
Kto da kredyt zadłużonej gminie? co na to rada? RIO? bez ich wiedzy palcem w bucie nie można ruszyć. Parabanki i inne Magellany się nie liczą. Już przerobione, ze skutkiem fatalnym.
Czwarty rok cierpisz przez młodego wójta. Niepotrzebnie. Nie będzie ten, będzie inny. Żadnemu wypłaty nie zabierzesz. Parlamentarzystom też nie, bo prawą ręką oddadzą, lewą dobiorą. Nie widzisz, że słupki sondażowe trzeba podnieść?? Obiecankami, bo w te lud zadzimski uwierzy. W zdziwienie wpadnie później, jak zrozumie.
Cytować
0 #28 Guest 2018-04-17 10:58
Cytuję Guest:
Prezes PiS gdyby wiedział co na dole jego działacze wyprawiają i jaką kasę biorą to dawno by im obniżył

Na pewno????? taaaaaaa -
Skromność, pracowitość, odpowiedzialność, pokora i rzetelność
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1745582,1,prezes-pis-ja-na-polityce-tylko-trace-ile-zarabia-na-partii.read
Jak wynika z ostatniego oświadczenia majątkowego z kwietnia 2017 roku (najnowsze oświadczenia ukażą się w maju), Jarosław Kaczyński rok wcześniej pobrał uposażenie w wysokości 147 tys. zł oraz ponad 29 tys. zł diety parlamentarnej. Do tego jeszcze emeryturę w wysokości 38 tys. zł, a więc ponad 3 tys. zł brutto miesięcznie.
Cytować
0 #29 Guest 2019-05-23 21:26
Cześć wielkie dzięki za post !

Feel free to surf to my page; Inka: http://czerwonolicy.waw.pl/
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież