Archived Articles

Login FormMistrzostwa E-sportowe

W pierwszy dzień wiosny 21 marca podczas Dni Otwartych  w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  uczniowie zaciekle walczyli o tytuł Mistrza w I Międzyszkolnych Mistrzostwach E-Sportowych: CS:GO o Puchar Starosty Poddębickiego. W zawodach udział wzięło osiem drużyn: po jednej z Gimnazjum w Wartkowicach, Gimnazjum w Dalikowie, Gimnazjum w Uniejowie, dwie z LO w Poddębicach  oraz trzy z ZSP w Poddębicach. Puchar Starosty Poddębickiego zdobyli uczniowie ZSP z  kl. II kształcący się w zawodzie technik informatyk: Marcin Walczak, Dominik Pietrzak, Konrad Ciałkowski, Bartosz Głowacki i Michał Kołodziejczak.

Drugie miejsce zajęła drużyna „ ELO Poddębice” z Liceum Ogólnokształcącego w Poddębicach, natomiast miejsce trzecie objęły dwie drużyny: „Kocury” z ZSP  w Poddębicach oraz „DODGES” z Gimnazjum w Wartkowicach. Zwycięzcy otrzymali m.in.: klawiatury, myszki z podkładkami oraz vouchery do Hot-Doga oraz niespodzianki od Starosty Poddębickiego.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i dyplomy ufundowane przez Powiat Poddębicki, które wręczył Starosta Poddębicki – Ryszard Rytter.

zdjęcia na www.poddebicki.pl

Komentarze  

-16 #1 Guest 2018-03-28 08:31
Czy szkoły powinny promować takie gry i mistrzostwa, to nie wiem do końca.
Cytować
-19 #2 Guest 2018-03-29 09:41
czy to prawda, że współzawodnictwo między szkołami polegało na wzajemnym zabijaniu "uczestników" ?
współzawodnictwo między szkołami promujące przemoc? to jest szkoła?
mam dla organizatorów pomysł na przyszłe zawody: współzawodnictwo która e drużyna wciągnie więcej koksu, wysadzi więcej konkurencyjnych szkół itd.
Dziwi mnie jednak jedno: że nauczyciele innych szkół dopuścili swoich uczniów aby brali udział w tej farsie.
Myślę, że jak fama pójdzie to następny przyjazd Polsatu będzie w ZSZ i organizatorów tej potyczki.
ciekawe co na to organ nadzorujący? KURATORIUM? rozumiem że przewodniczący ze starostwa nie do końca może ogarniać że jest to złe.
PS: może pani dyrektor i jej świta w zabieganiu o abiturientów z gimnazjum "celuje" w taki profil ucznia którego umiejętności mają nie być kierunkowany w przygotowanie potraw, posiadaniu wiedzy merytorycznej, a raczej umiejętności manualne w posługiwaniu myszką i "cynglem" broni?
Cytować
+22 #3 Guest 2018-03-29 23:58
No cóż, niedługo będziemy czytać o konkursach w ZSZ na szybkość koszenia trawników albo zamiatania chodników. To już prawdziwy dramat i upadek ponadpodstawowej oświaty w tym mieście. Niebawem dobiją i przehandlują liceum w imię świetlanej przyszłości tego grajdołka, o czym kitują od dekady, a ambitna młodzież wieje do Łodzi, aż się kurzy!
Cytować
+3 #4 Guest 2018-03-30 07:28
brakuje pasji kształcenia zwlaszcza w ZSZ!!!! kadra dyrektorska szkół ponadgimnazjalnych nie naciska na jakość kształcenia, a raczej zajmuje się dostosowaniem szkół do rynku aby pozyskać jak największą liczbę uczniów.
Zaspokajanie rodzica a nie kierowanie na podnoszenie jakości kształcenia zawiodła poddębickie ponadgimnazjalne w ślepy zaułek.
Klasy w LO z 35 uczniami? czy to jest obecny model kształcenia? Kiedy Starosta i świta przestaną mieszać, a zaczną tylko finansować dzieło tworzone od czasów wojennych (na które dawni nauczyciele kładli na szalę swoje życie)
Cytować
0 #5 Guest 2018-03-30 11:01
Nie przesadzasz aby? Pierwsza szkoła średnia w mieście została otwarta w 1945 roku. I nikt za nią życia nie oddawał.
Temat kształcenia dzieci i młodzieży jest stary jak świat, od zawsze współcześni uczniowie są gorsi, źle uczeni a nauczyciele się "nie sprawdzają".
Cytować
-5 #6 Guest 2018-03-30 14:14
a ŻYŁEŚ W TAMTYCH CZASACH? bYŁEŚ OBECNY NA BUDOWIE LICEUM? mÓJ OJCIEC W CZYNIE SPOŁECZNYM ZA "FRIKO" WZNOSIŁ MURY BUDYNKU, A MATKA SPRZĄTAŁA OBIEKT PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO. tERAZ TA SAMA BANDA, KTÓRA UPORCZYWIE FORSOWAŁA LIKWIDACJĘ LICEUM, OSTRZY JUŻ PAZURY ŻEBY UWŁASZCZYĆ SIĘ NA MAJĄTKU CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA, WYKUPIĆ TEREN I ZBURZYĆ NIEPOTRZEBNY IM OBIEKT. pOŻĄDNĄ OŚWIATĘ MAJĄ ZA NIC, BO PRZECIEŻ LEDWO, LEDWO POKOŃCZYLI PODSTAWÓWKĘ, NO MOŻE JESZCZE ZAWODÓWKĘ BEZ MATURY. wYSTARCZY pójść na "koniczynową imprezę" i POSŁUCHAĆ JAK SIĘ WYSŁAWIAJĄ ALBO dukają Z KARTKI.
Cytować
0 #7 Guest 2018-03-30 14:56
Budynek liceum wybudowano bodajże w 56. Żyłem wtedy, nie muszę się pamięcią ojców zasłaniać, mam własną! Dla ścisłości - nie jestem zwolennikiem sprzedaży ani wyburzenia. Terenów budowlanych jest dość (jak za mało - pusta przestrzeń na Biznesowej!!). Tradycja ma znaczenie jednak to nie budynek decyduje o poziomie wykształcenia. Rodzice i uczniowie narzekają na programy nauczania. Przyznaję, że mają sporo racji. Każda kolejna reforma jest porażką!! I nie zawsze jest to wina nauczycieli.
Cytować
+7 #8 Guest 2018-03-30 17:08
Ile budynków szkół i obiektów użyteczności publicznej, zbudowanych w czynie społecznym, z materiałów zbiórkowych, przejęły gminy sprzedając je później za grosze lub zostawiając do rozsypki? Ktoś wie? przykłady niegospodarności lub sobiepaństwa??
Jeśli chodzi o wiedzę polityków (a właściwie o jej totalny brak) celują w tym wszystkie partie. Wystarczy w sieci poszukać, żeby w zdziwko wpaść i nigdy z niego nie wyjść. Zawód "polityk" nie wymaga wykształcenia, wiedzy, moralności. Wystarczą obiecanki i kiełbasa wyborcza. Ciemny lud kupi, bo wyboru nie ma
Cytować
+9 #9 Guest 2018-03-30 19:13
Cytuję Guest:
a ŻYŁEŚ W TAMTYCH CZASACH? bYŁEŚ OBECNY NA BUDOWIE LICEUM? mÓJ OJCIEC W CZYNIE SPOŁECZNYM ZA "FRIKO" WZNOSIŁ MURY BUDYNKU, A MATKA SPRZĄTAŁA OBIEKT PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO. tERAZ TA SAMA BANDA, KTÓRA UPORCZYWIE FORSOWAŁA LIKWIDACJĘ LICEUM, OSTRZY JUŻ PAZURY ŻEBY UWŁASZCZYĆ SIĘ NA MAJĄTKU CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA, WYKUPIĆ TEREN I ZBURZYĆ NIEPOTRZEBNY IM OBIEKT. pOŻĄDNĄ OŚWIATĘ MAJĄ ZA NIC, BO PRZECIEŻ LEDWO, LEDWO POKOŃCZYLI PODSTAWÓWKĘ, NO MOŻE JESZCZE ZAWODÓWKĘ BEZ MATURY. wYSTARCZY pójść na "koniczynową imprezę" i POSŁUCHAĆ JAK SIĘ WYSŁAWIAJĄ ALBO dukają Z KARTKI.

Ale pewnie w przeciwieństwie do ciebie potrafią pisać, widzą gdzie stosować małe a gdzie duże litery, a ty tylko potrafisz się drzeć i wyć jak indiański pies !!!!!! :-)
Cytować
0 #10 Guest 2019-03-20 03:00
Wonderful article! That is the type of info that should be
shared around the net. Disgrace on the search engines for not
positioning this put up upper! Come on over and consult with my site .
Thanks =)

Look into my blog post: zytax comentarios en que farmacia venden opinion medica pastillas opiniones: https://esar.mti-info.com/enlargement/3088/zytax-comentarios-en-que-farmacia-venden-opinion-medica-pastillas-opiniones/
Cytować
0 #11 Guest 2019-04-07 14:43
If some one wishes expert view about blogging and site-building then i propose him/her to visit this weblog, Keep up
the fastidious work.

Feel free to surf to my website - xtrasize order: https://enus.Chateaudemalicornesursarthe.com/mens-labido/543/xtrasize-order/
Cytować
0 #12 Guest 2019-04-17 12:42
If some one wants expert view on the topic of blogging and
site-building then i advise him/her to visit this webpage, Keep
up the nice job.

Here is my homepage - zytax como
tomar: https://esco.air-text.com/penes-enormes/2201/zytax-como-tomar/
Cytować
0 #13 Guest 2019-05-15 00:03
Cześć wielkie dzięki za wpis dla nas !

my homepage Ola: http://gmina.przeworsk.pl/
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież