Login FormStary nowy Wicestarosta

Wicestarosta został na stołku.    Wojewoda Łódzki wygasił funkcję Wicestarosty Piotrowi Binderowi. Prawnicy wojewody dopatrzyli się, że sprawując urząd wicestarosty był on jednocześnie prezesem poddębickiej straży OSP, a stowarzyszenie to prowadzi działalność gospodarczą, polegającą na wynajmowaniu lokali i świetlicy oraz wydzierżawieniu elewacji budynku strażnicy pod reklamę. Sam zainteresowany nie zgadza się jednak z opiniami prawników wojewody, bo jego zdaniem zarzut prowadzenia działalności gospodarczej przez OSP Poddębice, w której zarządzie Piotr Binder był do 3 kwietnia 2016 r., jest bezzasadny. Radni powiatowi głosami 12 za, 1 nieważny i 1 przeciw powołali go więc na drugi dzień od nowa. Takich sytuacji w Powiecie Poddębickim było w przeszłości więcej.

Pamiętamy identyczną sytuację kiedy to obecny starosta miał sprawę muszelki także został odwołany i powołany od nowa. Wcześniej gdy starostą był Piotr Polak i nie złożył w terminie oświadczenia majątkowego na wniosek wojewody, radni go odwołali i na nowo powołali.

Jak mówią stanowiska starosty i wicestarosty w Poddębicach to najgorętsze stołki w województwie. Jaka walka i co to będzie na jesieni po wyborach samorządowych zobaczymy. A Wy internauci co o tym wszystkim sądzicie?

Komentarze  

-5 #21 Guest 2018-02-12 06:18
Cytuję Guest:
Wy tak serio? Bo gdy się rozmawia z ludźmi to najczęstsza opinia na temat szpitala w Poddębicach jest taka, że lepiej w Sieradzu, Łęczycy czy Zgierzu, ale nie tutaj.
Powiat to coś więcej niż szpital i parę kilometrów dróg.

właśnie należy sprecyzować - balneologia to nie cały szpital. jest 12 oddziałów.
prasa pisała jak z miesiąc temu zawalił sie sufit na jednym z oddziałów. ale i oinnych sukcesach szpitala.
Cytować
+5 #22 Guest 2018-02-12 11:56
PaniE wicestarosta Binder czy twoi sąsiedzi płacą przez cały rok starostwo zajęcie pasa drogowego? Do hurtowni obok ciebie przyjeżdżają z alkoholem, stają na parkingu, ulicy gdzie popadnie. Wózkiem widłowYM jeżdżą. Nikt tego nie widzi policja również?
Cytować
0 #23 Guest 2018-02-13 07:03
Cytuję Guest:
PaniE wicestarosta Binder czy twoi sąsiedzi płacą przez cały rok starostwo zajęcie pasa drogowego? Do hurtowni obok ciebie przyjeżdżają z alkoholem, stają na parkingu, ulicy gdzie popadnie. Wózkiem widłowYM jeżdżą. Nikt tego nie widzi policja również?

Przesada, bo nikt człowiekowi nie broni handlować niech zrobi hurtownię w takim miejscu gdzie jest plac i bezpiecznie można rozładować towar. Tam było już kilka wypadków, dobrze że nikt nie zginął. a oni nadal tak robią.
ale powiem że kierunek donosu jak najbardziej trafny. teraz aby się utrzymać może, może
Cytować
0 #24 Guest 2018-02-25 21:21
Prawo jest prawem ale nie dla ryttera, był karany a pełnił fuynkcję radnego a potem starosty, teraz kumpla też tak poprowadził. Tak wszystko przejmowali,ż się zadławili.
A ci co tak dobrze piszą o szpitalu to niech sie tam położą. Te sukcesy szpitala to dobra propaganda ryttera. ta cała czapa w spółce to cwaniaczki do brania dużej kasy.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież