Archived Articles

Login FormStary nowy Wicestarosta

Wicestarosta został na stołku.    Wojewoda Łódzki wygasił funkcję Wicestarosty Piotrowi Binderowi. Prawnicy wojewody dopatrzyli się, że sprawując urząd wicestarosty był on jednocześnie prezesem poddębickiej straży OSP, a stowarzyszenie to prowadzi działalność gospodarczą, polegającą na wynajmowaniu lokali i świetlicy oraz wydzierżawieniu elewacji budynku strażnicy pod reklamę. Sam zainteresowany nie zgadza się jednak z opiniami prawników wojewody, bo jego zdaniem zarzut prowadzenia działalności gospodarczej przez OSP Poddębice, w której zarządzie Piotr Binder był do 3 kwietnia 2016 r., jest bezzasadny. Radni powiatowi głosami 12 za, 1 nieważny i 1 przeciw powołali go więc na drugi dzień od nowa. Takich sytuacji w Powiecie Poddębickim było w przeszłości więcej.

Pamiętamy identyczną sytuację kiedy to obecny starosta miał sprawę muszelki także został odwołany i powołany od nowa. Wcześniej gdy starostą był Piotr Polak i nie złożył w terminie oświadczenia majątkowego na wniosek wojewody, radni go odwołali i na nowo powołali.

Jak mówią stanowiska starosty i wicestarosty w Poddębicach to najgorętsze stołki w województwie. Jaka walka i co to będzie na jesieni po wyborach samorządowych zobaczymy. A Wy internauci co o tym wszystkim sądzicie?

Komentarze  

-5 #21 Guest 2018-02-12 07:18
Cytuję Guest:
Wy tak serio? Bo gdy się rozmawia z ludźmi to najczęstsza opinia na temat szpitala w Poddębicach jest taka, że lepiej w Sieradzu, Łęczycy czy Zgierzu, ale nie tutaj.
Powiat to coś więcej niż szpital i parę kilometrów dróg.

właśnie należy sprecyzować - balneologia to nie cały szpital. jest 12 oddziałów.
prasa pisała jak z miesiąc temu zawalił sie sufit na jednym z oddziałów. ale i oinnych sukcesach szpitala.
Cytować
+5 #22 Guest 2018-02-12 12:56
PaniE wicestarosta Binder czy twoi sąsiedzi płacą przez cały rok starostwo zajęcie pasa drogowego? Do hurtowni obok ciebie przyjeżdżają z alkoholem, stają na parkingu, ulicy gdzie popadnie. Wózkiem widłowYM jeżdżą. Nikt tego nie widzi policja również?
Cytować
0 #23 Guest 2018-02-13 08:03
Cytuję Guest:
PaniE wicestarosta Binder czy twoi sąsiedzi płacą przez cały rok starostwo zajęcie pasa drogowego? Do hurtowni obok ciebie przyjeżdżają z alkoholem, stają na parkingu, ulicy gdzie popadnie. Wózkiem widłowYM jeżdżą. Nikt tego nie widzi policja również?

Przesada, bo nikt człowiekowi nie broni handlować niech zrobi hurtownię w takim miejscu gdzie jest plac i bezpiecznie można rozładować towar. Tam było już kilka wypadków, dobrze że nikt nie zginął. a oni nadal tak robią.
ale powiem że kierunek donosu jak najbardziej trafny. teraz aby się utrzymać może, może
Cytować
0 #24 Guest 2018-02-25 22:21
Prawo jest prawem ale nie dla ryttera, był karany a pełnił fuynkcję radnego a potem starosty, teraz kumpla też tak poprowadził. Tak wszystko przejmowali,ż się zadławili.
A ci co tak dobrze piszą o szpitalu to niech sie tam położą. Te sukcesy szpitala to dobra propaganda ryttera. ta cała czapa w spółce to cwaniaczki do brania dużej kasy.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież