Login FormNowa siedziba Nadleśnictwa

Nadleśnictwo Poddębice informuje, że z dniem 1 grudnia zmieniła się lokalizacja siedziby. Obecnie mieści się ona w Rodrysinie 18A (ok. 2 km od centrum Poddębic przy drodze w stronę Uniejowa). 

Nowa siedziba spełnia wszystkie przewidziane prawem wymogi przeznaczone dla budynków użyteczności publicznej. Posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych w postaci podjazdów, toalet czy windy. W poprzedniej lokalizacji jednorazowa obsługa dużej ilości osób była utrudniona. Obecnie duża ilość miejsc parkingowych oraz przestronne wnętrza stanowią wygodę dla interesantów. Położenie przy drodze krajowej nr 72 zapewnia łatwy dojazd własnym transportem bądź busem. 

Wartością dodaną dla lokalizacji jest również obecność pobliskiej sali edukacyjnej. Wizytę rodzica z dzieckiem w biurze nadleśnictwa można połączyć z wizytą w ogródku dydaktycznym. Kolorowe, ruchome tablice są atrakcyjne nie tylko dla najmłodszych.

Nadleśnictwo Poddębice

Komentarze  

+4 #1 Guest 2018-01-05 07:31
A lasy tną na potęgę, nie tylko Puszcze ale i wszędzie dookoła....
Cytować
+4 #2 Guest 2018-01-06 10:07
Firma co realizowała tą inwestycję nie rozliczyła się za materiały i inne usługi Lista wydymanych jest spora i na spora sumę Tak sie robi interesy
Cytować
+1 #3 Guest 2018-01-09 16:52
"czeba" było dać na opryski na szkodnika wtedy by nie było potrzeby zdrowego cięcia. Teraz zapobiegają rozszerzaniu się zarazy ale to już chyba za późno
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież