Archived Articles

Login FormManewry wojewódzkie „Woda 2017” w Uniejoiwie

Kryptonimem „Woda 2017” nazwano ćwiczenia jednostek straży pożarnych z terenu województwa łódzkiego przeprowadzone w Uniejowie 31 października. We wtorkowych manewrach wzięło udział kilkudziesięciu druhów z jednostek ochotniczych i państwowych straży pożarnych. Ćwiczenia, zorganizowane przez Komendę Wojewódzką PSP w Łodzi, obserwowali i podsumowali: bryg. Grzegorz Janowski (zastępca łódzkiego komendanta wojewódzkiego PSP w Łodzi) oraz st. bryg. Jacek Grzelakowski (komendant PSP w Poddębicach).

W ćwiczeniach wzięło udział 10 jednostek z powiatu poddębickiego z KSRG i 16 z Centralnego Obwodu Operacyjnego Łódzkiej Brygady Obwodowej. Na terenie województwa łódzkiego –  rozkazem Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej została powołana Łódzka Brygada Odwodowa (ŁBO), w skład której wchodzi m.in.: sztab brygady, batalion Centralnego Odwodu Operacyjnego oraz kompanie gaśnicze i specjalistyczne grupy ratownicze Wojewódzkiego Odwodu Operacyjnego.

Komentarze  

0 #1 Guest 2017-11-04 09:28
Tereny zalewowe
Cytować
0 #2 Guest 2017-11-04 17:35
Można wygrać z myśliwymi. Zakaz polowań na działkach należących do burmistrza Błaszek.Nie wolno polować na działkach należących do burmistrza Błaszek Karola Rajewskiego. Taki zakaz jest też w prywatnym lesie koło Łasku. Wyrok wydał Wojewódzki Sąd Administracyjny.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież