Archived Articles

Login FormSpotkanie informacyjne projektu „Od pomysłu do biznesu”, projektu „JEREMIE 2”, oraz projektu „Wsparcie w starcie”.

Wielu przedsiębiorców chce rozwijać swoje firmy dlatego też, w dniu 5 października 2017 r. o godz. 10 odbędzie się na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Poddębicach ul. Łęczycka 16 spotkanie informacyjne dotyczące kolejnej edycji projektu „Od pomysłu do biznesu”, projektu „JEREMIE 2”, oraz projektu „Wsparcie w starcie”.

W ramach wyżej wymienionych projektów Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego utworzyła Fundusz Pożyczkowy:
§ dla osób, które zamierzają otworzyć własną działalność gospodarczą. Preferencyjne pożyczki udzielane są do kwoty 50 000 zł i 87 000 zł.


§ dla firm działających nie dłużej niż 24 miesiące od daty powstania. Preferencyjne pożyczki udzielane są do kwoty 70 000 zł oraz dla pozostałych firm od kwoty w wysokości od 300 000 zł do 2 000 000 zł .

Podczas spotkania ŁARR przedstawi ofertę preferencyjnych pożyczek dla przedsiębiorców i osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz takich które już ją prowadzą na terenie województwa łódzkiego. Na spotkaniu informacyjnym w Urzędzie zostanie przedstawiona oferta wyżej wymienionych pożyczek oraz specjaliści doradzą w przygotowaniu dokumentacji.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież