Login FormKOLEJNE ZWYCIĘSTWO WIT-u PODDĘBICE

Nie tak dawno drużyna WIT-u PODDĘBICE wygrała turniej beach soccera w Poddębicach, a teraz kolejne zwycięstwo.

II Otwarte Mistrzostwa Głowna w beach soccerze o Puchar Burmistrza wygrywa drużyna WIT Poddębice, drugie miejsce dla Numanci B, na najniższym stopniu podium uplasowali się gospodarze turnieju BSC Pro-Fart Głowno.


Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za przybycie

 Skład zwycięzców: Marciniak Maciej, Woźniak Marcin. Woźniak Kacper, Stajewski Maciej, Stajewski Arkadiusz, Cichosz Adam, Paczkowski Damian, Miszczak Mateusz, Łuczak Grzegorz, Chmielecki Sebastian.

 

Kolejny raz widać, że nadal jest potencjał do bry w piłkę  plażową w Poddębicach choć władze gminne czy powiatowe nie robią zbyt dużo aby ta dyscyplina sportu mogła funkcjonować w Poddębicach.  Są przecież świetne warunki do gry i zaangażowani zawodnicy, którzy sami na własną rękę reaktywowali boisko. Dziwna jest postawa władz w tym zakresie....

Wit Poddębice wygrał turniej BEACH SOCCERA, który odbył się w Poddębicach 8 lipca na reaktywowanym boisku po długiej przerwie. W rozgrywkach uczestniczyło pięć drużyn, które stworzyły na kilka godzin święto beach soccera, jak wiemy kiedyś w naszej miejscowości ta dyscyplina sportu była bardzo popularna. OK Poddębice za czasu Federacji Beach Soccera, zdobyło trzy mistrzostwa Polski juniorów (raz vice), a Wit Poddębice należał do czołówki najlepszych drużyn seniorów w Polsce. W pierwszej części turnieju najlepszą ekipą był Budmark, który wygrał wszystkie spotkania w grupie i pewnie awansował do finału. W ostatnim spotkaniu tego dnia, a więc w meczu finałowym, Wit Poddębice po dramatycznym, ale pełnym emocji spotkaniu zrewanżował się za pierwszą sromotną porażkę i wygrał 3:1. W tym spotkaniu szalał w bramce Maciej Ostrowski, który obok Maćka Marciniaka, był najlepszym zawodnikiem całego turnieju. Puchary oraz nagrody, wręczał radny Gminy Poddębice Tomasz Walczyk.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież