Login FormZATRZYMANO SPRAWCÓW POBICIA

Poddębiccy kryminalni zatrzymali w minionym tygodniu dwóch sprawców pobicia, którzy w miejscowości Dalików pobili 62-letniego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło 19 marca 2017 roku, gdzie dwaj mężczyźni w wieku 35 lat i 39 lat podjechali pod posesję mieszkańca Dalikowa i pod pretekstem nieporozumień związanych z sytuacją rodzinną dotkliwie pobili mężczyznę powodując u niego obrażenia w postaci złamania kości twarzoczaszki. W sprawę włączyli się poddębiccy kryminalni, którzy po wnikliwej analizie zebranego materiału dowodowego ustalili i zatrzymali dwóch sprawców tego pobicia. Mężczyźni byli już wielokrotnie notowani za podobne przestępstwa. Podejrzani usłyszeli zarzuty związane z pobiciem i narażeniem człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Prokuratura nie miała żadnych wątpliwości co do skierowania do Sądu wniosku o  zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci dozoru Policji wobec sprawców oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Źródło: http://www.poddebice.policja.gov.pl/?serwis=epd&dzial=informacje&id=12101

 

Komentarze  

+7 #1 Guest 2017-03-29 14:25
Brawo policja. Szkoda ze procesy tak dlugo trwaja, nalezaloby odrazu za dupe i do kicia, a tam czrna kawe i suchy chleb, a nie lepsze zarcie jak w szpitalu.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież