Login FormZatrzymani sprawcy kradzieży damskich torebek

Przez kilka ostatnich tygodni, poddębiccy kryminalni pracowali nad ustaleniem sprawców kradzieży damskich torebek. Sprawcy na swe ofiary upatrywali starsze kobiety, które w porach nocnych wracały do domu.

Na początku lutego b.r. w odstępie kilku dni, do poddębickiej komendy policji zgłosiły się starsze kobiety, które na terenie miasta Poddębice padły ofiarą złodziei torebek. Sprawcy tych zuchwałych kradzieży działali z zaskoczenia i bardzo szybko, wykorzystując nieuwagę starszych kobiet wyrywali im torebki.  Policjanci bardzo szybko zareagowali na zaistniały problem i rozpoczęli czynności w tej sprawie. W wyniku podjętych działań i wnikliwej analizie zebranego materiału dowodowego policjanci wytypowali dwóch sprawców tych kradzieży.

Zatrzymani to mieszkańcy Poddębic, w wieku  17 lat. W obecności rodziców przyznali się do  zarzucanych im czynów karalnych kradzieży torebek. Młodzi mieszkańcy miasta za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed Sądem Rodzinnym.

 

Źródło:http://www.poddebice.policja.gov.pl/?serwis=epd&dzial=informacje&id=11622

Komentarze  

+10 #1 Guest 2017-03-16 09:08
Gówniarzom powinni dać popalić by im sie odechciało. Podobno to synkowie znanych nazwisk w mieście?
Cytować
+7 #2 Guest 2017-03-16 12:36
Niech zrobia jeszcze porządek z tymi co pod dentystą stoja !!
Cytować
-6 #3 Guest 2017-03-18 11:08
Cytuję Guest:
Gówniarzom powinni dać popalić by im sie odechciało. Podobno to synkowie znanych nazwisk w mieście?

a co rodzice mają wspólne z zachowaniami grupy? rodzic może wychowywać ale grupa ludzi zachowuje się irracjonalnie. Rozumiem że wg Ciebie rodzice albo powinni zapaść się pod ziemię, popełnić zbiorowe samobójstwo, zrezygnować ze stanowisk itd zależy co ci pasuje. TYMPY TEN NARÓD
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież