Archived Articles

Login FormStop! Zdarzenie drogowe

Policjanci ustalają okoliczności oraz przyczyny zdarzenia drogowego na ulicy Parzęczewskiej w Poddębicach. Trzy osoby trafiły do szpitala.

26 lipca 2018 roku o godz. 13:20 w Poddębicach w rejonie skrzyżowania ulicy Parzęczewskiej z ulicą Radosną doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letnia kobieta kierująca pojazdem marki Opel Vectra nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu.

W pojeździe marki Opel Corsa znajdował się 49-letni kierowca oraz 71-letnia pasażerka. Uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala w Poddębicach.

 

Policjanci apelują o rozsądek!

Dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego pozwoli nam na bezpieczne dotarcie do celu podróży.

st. sierż.Sylwia Kaźmierczak, tel.695-406-267

Źródło: http://www.poddebice.policja.gov.pl

Komentarze  

+8 #1 Guest 2018-07-27 11:00
Znak P-12 "linia bezwzględnego zatrzymania - stop" i do tego wielki napis " STOP " , może to ocknie / obudzi zwieszonych kierujących na tym skrzyżowaniu.
Koszty wykonania niewielkie a czyjeś zdrowie lub życie może uratować...
Cytować
+9 #2 Guest 2018-07-27 12:38
jak ktoś zginie dopiero namalują linie
Cytować
+10 #3 Guest 2018-07-27 14:32
Przecież tam jest znak STOP jak byk. Kierowców obowiązuje przestrzeganie znaków i przepisów. PRZYDAŁO się też myślenie.
Cytować
+5 #4 Guest 2018-07-29 11:30
to że skrzyżowanie jest oznakowane nie oznacza, że jest zarządca dopełnił wszelkich formalności. Skoro przynajmniej raz w tygodniu jest kolizja oraz raz w miesiącu wypdek oznacza to że są przesłanki do zmiany organizacji ruchu w jego obrębie. Pomysły do reealizacji to
1) wywyższenie całego skrzyżowania ze wszeystkich sttron/dla każdego kierunku (najleprze obecnie rozwiązanie
2) wykonanie ronda / małego - też wystarczy
3) Wykonanie szykan na ulicy radosnej
4) UPORCZYWE PRZESIADYWANIE W POJEXDZIE UFUNDOWANYM ZE SKŁADEK PODTANIKÓW I SPONSOROWANYCH PRZEZ PODATNIKÓW NA ULICY RADOSNEJ - MILICJA CHOĆ RAZ POWINNA BYĆ W TYM MIEJSCU PRZED WYPADKIEM A NIE TYLKO PO.
cdn
Cytować
+7 #5 Guest 2018-07-29 11:31
NA POCZĄTEK WYSTARCZY SKASOWANIE KRAWĘŻNIKA PO PRAWEJ STRONIE POBOCZA DLA SKRĘCAJĄCYCH Z RADOSNEJ W PARZECZEWSKĄ - WYPROFILOWANIE SKRZYŻOWANIA WYMUSZA NA WŁĄCZAJAĆYCH SIĘ DO RUCHU WYJAZD NA PRZEICWLEGŁY PAS CO STWARZA ZAGROZENIE I CZEŚTO PROWADZI DO KOLIZJI.
WSPOMINAŁEM WE WCZEŚNIEJSZYM POŚCIE - ILOŚĆ WYPADKÓW I KOLIZJI W TYM MIEJSCU WYSTARCZA ABY POCIAGNĄĆ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI SŁUŻBY ZE STAROSTWA/GMINY I MILICJI - BO TO ONI BIORĄ NA SIEBIE ODPOWIEDZIALNOSĆ ZA TO CO SIE DZIEJE NA TYM I WCZEŚNIEJSZYM SKRZYŻOWANIU
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież