Login FormZA PRÓBĘ SKORUMPOWANIA POLICJANTÓW GROZI KARA DO 10 LAT WIĘZIENIA

Poddębiccy policjanci zatrzymali 27 –letniego nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna próbował wręczyć im 700 złotych łapówki w zamian za odstąpienie od ukarania.

Jak wynika z wstępnych czynności 27-latek wjechał swoim autem do przydrożnego rowu. Okazało się, że mężczyzna wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 3 promile. Chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej  mężczyzna wyciągnął przy mundurowych portfel i zaproponował łapówkę. Oczekiwał , że policjanci „przymkną oko” na jego zachowanie.  

Funkcjonariusze natychmiast powiadomili dyżurnego jednostki i zabezpieczyli gotówkę jako dowód przestępstwa.  Zatrzymany mieszkaniec powiatu poddębickiego poniesie teraz odpowiedzialność nie tylko za jazdę pod wpływem alkoholu, ale też za próbę wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu, za co grozi do 10 lat więzienia.

Komentarze  

-3 #1 Guest 2017-02-21 12:48
oooo, a gdzie komentarz o milicjancie lubiącym dzieci?
oprawa się zmieniła ale mentalność admina wcale
Cytować
-2 #2 Guest 2017-02-21 13:17
Cytuję Guest:
oooo, a gdzie komentarz o milicjancie lubiącym dzieci?
oprawa się zmieniła ale mentalność admina wcale


Pod innym artykułem tępy kretynie !!!!!! Ciebie też ktoś chyba bardzo lubił .... tłuc po tym twoim pustym łbie..... jak dzieckiem byłeś.
Cytować
0 #3 Guest 2017-02-23 07:07
powinni się jeszcze wziąc za tych którzy w godzinach wieczornych szaleją w okolicy 1-go Maja
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież