Archived Articles

Login FormNie żyje 14-latek, którego ciało z raną postrzałową znaleziono w gminie Uniejów

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 14-letniego chłopca, którego zwłoki znaleziono w samochodzie przy drodze polnej w gminie Uniejów. W pojeździe znaleziono także dubeltówkę wraz z amunicją. Policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego wyjaśniają okoliczności tej tragedii.

O zdarzeniu powiadomił jeden z mieszkańców powiatu poddębickiego, który 4 listopada br około godziny 7.00 nieopodal swojej posesji zauważył przy drodze stojący samochód.

Kiedy mężczyzna podszedł bliżej, w pojeździe na fotelu kierującego zauważył młodego chłopca, który nie dawał oznak życia. O tym fakcie powiadomił policję. Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyła grupa dochodzeniowo-śledcza, która pod nadzorem Prokuratora Rejonowego zabezpieczyła wszystkie ślady. Wewnątrz pojazdu, na siedzeniu kierującego znajdował się 14-latek z raną postrzałową w okolicy klatki piersiowej. Przybyły na miejsce lekarz niestety stwierdził jego zgon. W tej chwili policjanci pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

Oprac./sporz. Oficer prasowy KPP w Poddębicach asp. sztab. Elżbieta Tomczak (tel: 695-406-267)

Zródło: http://www.poddebice.policja.gov.pl

Komentarze  

-5 #1 Guest 2017-11-08 06:32
Kierowca tej lawety co wiozła tego fiacika to nie koleś ze złomu ? Spasł się jak knur
Cytować
+5 #2 Guest 2017-11-11 14:48
http://sjp.pwn.pl/sjp/;2471727
chyba niezbyt celne porównanie, knur jest hodowany do celów rozpłodowych i nie koniecznie jest opasły. Chyba chodziło Ci o wieprza - choć tylko podpowiadam zastosowanie słowa a nie oceniam osoby..
Cytować
-1 #3 Guest 2017-11-14 06:51
Widać gminy mogą budować drogi , ale zadzimski nawet nie potrafi nawet współpracować? Pani przewodnicząca Powiatu nie nauczyła manier wychowawczych "tego" ucznia .Oj co za sztuka nie przyswajalna?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież