Archived Articles

Login FormPrzestępcze trio w rękach poddębickich policjantów

Kryminalni z Poddębic zatrzymali trzy osoby, które na terenie powiatu poddębickiego kradły elektronarzędzia i sprzęt budowlany. Odzyskano mienie o wartości około 3 tysięcy złotych. U sprawców ujawniono także susz konopi indyjskich w ilości 1,3 kg o wartości około 40 tysięcy złotych a także „lewy” spirytus. Teraz odpowiedzą za ten przestępczy proceder przed Sądem.

Policjanci pracujący nad serią kradzieży z domków letniskowych w dniu 27 października br zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu zgierskiego, który kradł elektronarzędzia i sprzęt budowlany z terenu powiatu poddębickiego. W wyniku skrupulatnej pracy policjantów ustalono kolejne dwie osoby biorące udział w tym procederze.

Po przeszukaniu pomieszczeń  24-letniej mieszkanki powiatu zgierskiego oraz jej 32-letniego kompana, w jednym z budynków gospodarczych ujawniono część skradzionego sprzętu w postaci szlifierek, kluczy, wiertarek, spawarek a także 35 litrów spirytusu bez polskich znaków akcyzy. Dodatkowo w mieszkaniu przestępczej pary zabezpieczono susz konopi indyjskich w ilości 1,3 kg o wartości około 40 tysięcy złotych. Wszyscy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Odzyskane mienie wróciło do właściciela. Teraz sprawcy odpowiedzą za kradzieże i dodatkowo za posiadanie suszu konopi indyjskich.

Oprac./sporz. Oficer prasowy KPP w Poddębicach asp. szt. Elżbieta Tomczak (tel: 695-406-267)

Źródło :  http://www.poddebice.policja.gov.pl

Komentarze  

+1 #1 Guest 2017-11-03 10:54
Mobing w urzędach jest prawie że w każdym ale nie tędy droga drodzy państwo. Nawet dwa lata więzienia grożą burmistrz Nowych Skalmierzyc. Prokurator Rejonowy w Kępnie przedstawił jej zarzut złośliwego naruszania praw pracowniczych w okresie kilku lat. W Łęczycy z kolei pracownik podał do sądu Sekretarza w mieście o mobing.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież