Archived Articles

Login FormPoddębicki Klubu Turystyki Rowerowej i Pieszej ROWEROWE EPD

W dniu 17.10.2018 roku Komitet Założycielski podjął uchwałę o zawiązaniu Poddębickiego Klubu Turystyki Rowerowej i Pieszej ROWEROWE EPD. W tym samym dniu na zebraniu założycielskim wybrany został 7 -osobowy Zarząd Klubu w składzie: Aneta Bajodek, Katarzyna Skórka, Marek Kuraś , Dariusz Szewczyk, Piotr Jóźwiak ,Sławomir  Koralewski, Roman Morawski oraz 3 - osobowa Komisja Rewizyjna w składzie: Agnieszka Sulecka, Marzena Rychlewska oraz Marcin Bronkowski. W dniu 31.10.2018r. Zarzad Klubu dokonał rejestracji w Rejestrze Stowarzyszeń Starosty Poddębickiego pod pozycją 2/2018. Do dnia dzisiejszego do naszego Klubu wstąpiło już 30 osób.

Aby zostać członkiem naszego Klubu należy wypełnić Deklarację Członkowską.Druki znajdują się u Kolegi Marka Kurasia, Naprawa Rowerów, ul.Polna 14.Pierwszym egzaminem organizacyjnym był Rajd rowerowy z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.Zapraszamy do współpracy kluby sportowe, stowarzyszenia, fundacje , samorządy wszystkich szczebli oraz inne podmioty , które kochają sport i turystykę.

 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

Komentarze  

0 #21 Guest 2019-07-08 20:23
Hello my loved one! I want to say that this post is awesome,
nice written and include almost all vital infos. I'd like to look more posts like this .


Feel free to visit my blog post :: Margo: http://googleownsdit.com
Cytować
0 #22 Guest 2019-07-12 16:16
Hej dzięki za post !

My weblog; Tymon Meller: http://parking-jasionka.pl/
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież