Archived Articles

Login FormPijany z zakazem sądowym i nielegalną bronią

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego, który złamał prawomocny zakaz sądowy a ponadto nielegalnie posiadał broń. Mężczyzna został zatrzymany i teraz odpowie za swoje czyny przed Sądem.

 

17 czerwca 2017 roku tuż po północy w Uniejowie na ul. Zamkowej doszło do zdarzenia z udziałem 36-letniego mieszkańca powiatu. Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna  po kłótni z organizatorami wyszedł z  imprezy odbywającej się na terenie obiektu w Uniejowie. Po  chwili wrócił jednak  na miejsce kierując samochodem. Kiedy wysiadł z pojazdu podszedł do uczestników imprezy i trzymając w ręku przedmiot przypominający broń, skierował go w stronę jednego z gości. Napastnik oddał strzał.

Mężczyzna uchylił głowę unikając w ten sposób obrażeń. Policjanci zatrzymali 36-latka, który został przewieziony do aresztu. Badanie wykazało, że miał w organizmie 0,58 promila. Po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, że sprawca ma orzeczony bezterminowy zakaz sądowy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Podczas przeszukania mieszkania sprawcy policjanci ujawnili dwie sztuki broni gazowej oraz amunicję. Teraz 36-latek odpowie za nielegalne posiadanie broni oraz złamanie zakazu sądowego.                                                                                                                                 

 

 Źródło: http://www.poddebice.policja.gov.pl/

  oprac./sporz. Oficer prasowy KPP Poddębice st.asp. Elżbieta Tomczak (tel.:695-406-267)

Komentarze  

+1 #1 Guest 2017-07-25 14:43
A jednego recydywistę wszystkie wyroki omijają
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież