RADIOWOZY DLA KPP PODDĘBICE

Napisane przez  Piątek, 24 styczeń 2014 14:02
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach w grudniu 2013 roku otrzymała nowy radiowóz. Samochód marki KIA CEED będzie przeznaczony do realizacji zadań w Wydziale Prewencji i Ruchu Drogowego poddębickiej komendy i będzie wykorzystywany do patroli na terenie całego powiatu. Całkowity koszt nowego auta to ponad 68 tysięcy złotych. Część kosztów zakupu tych pojazdów w sumie 32.500 zł  poniosły samorządy lokalne:

 

- Starostwo Powiatu Poddębickiego- 5000 zł

 

- Gmina Poddębice – 5000 zł

 

- Urząd Gminy w Uniejowie – 10.000 zł

 

- Urząd Gminy w Zadzimiu – 5000 zł

 

- Urząd Gminy w Pęczniewie – 2.500 zł

 

- Urząd Gminy w Wartkowicach- 5000 zł

 

W styczniu 2014 roku KPP w Poddębicach otrzymała kolejny samochód. Tym razem jest to nie oznakowany Opel Insignia z zamontowanym wideorejestratorem, który został przekazany z Komisariatu Autostradowego Policji w Sosnowcu a będzie wykorzystywany przez poddębickich policjantów podczas służby na drogach powiatu poddębickiego.

 

 

Rzecznik KPP Poddębice asp. Elżbieta Tomczak 

Czytany 1819 razy

Komentarze   

 
+4 #1 wesoły 2014-01-24 21:42
No to zajebiście z tą insygnią, strach będzie wyjechać na drogi, zna ktoś nr rej tego auta, kolor?
Cytować
 
 
+5 #2 wertu 2014-01-24 22:50
Ale o co Ci chodzi, on nigdy nie był kumaty.
Cytować
 
 
0 #3 gołek 2014-01-26 11:28
Ale za to jak lubi brzoskwinki :-)
Cytować
 
 
+1 #4 Mateusz 2014-01-26 12:33
Kolejna informacja od pani rzecznik KPP Poddębice z błędem ortograficznym. Jeżeli rzecznik robi w co drugiej informacji przekazywanej do opublikowania na stronie Poddębic błędy, to wolę nie myśleć jak wyglądają notatki służbowe zwykłych policjantów. :-D
Cytować
 
 
0 #5 szału niema 2014-01-26 16:40
a co z gestem w kierunku potrzebujących ? czy ktoś przekazał pieniądze np. na jakiś dom dziecka lub inną instytucję pomagającom ludziom ?
Cytować
 
 
0 #6 tom 2014-01-27 20:13
ćCo wy chcecie od tego Dawidka dobry chłopak jest
Cytować