Archived Articles

Login FormPuchar Świata w Tańcu Sportowym w Uniejowie

W dniach 16-17 marca 2019 roku, w Uniejowie odbywać się będzie turniej o Puchar Świata w Tańcu Sportowym International Dance Federation.

Wszystkich miłośników nowoczesnego tańca sportowego zapraszamy w dniach 16-17 marca br. na porywającą imprezę taneczną. W tych dniach, od rana do wieczora na terenie hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Uniejowie odbywać się będą, po raz pierwszy w Polsce, zawody Pucharu Świata w Tańcu Sportowym International Dance Federation.


Do Uniejowa przybędzie kilkuset tancerzy z całej Polski oraz z zagranicy. Dwudniowe zawody będą wyjątkową okazją dla młodych artystów na  zaprezentowanie swoich talentów artystycznych oraz podzielenie się pasją i kreatywnością na profesjonalnie przygotowanej scenie uniejowskiej Hali Sportowej. Zawodnicy będą mieli szansę pokazać swe umiejętności oraz zostać (d)ocenieni przez profesjonalne jury. Poza tym będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i pogłębienia wiedzy; obserwowanie zmagań kolegów może zaowocować wzajemną inspiracją do nowych kreatywnych działań. Na parkiecie zobaczymy występy solistek, solistów, duetów i formacji tanecznych, rywalizujących o prymat w różnych konkurencjach, m.in.: Free dance, Fit kid, Dance pop, Dance show, Disco dance, Disco slow, Jazz funk, Hip-hop. Podczas dwudniowej rywalizacji uczestnicy wykonają blisko tysiąc prezentacji w czterech kategoriach wiekowych: młodzicy, kadeci, juniorzy, młodzieżowcy. Wystąpi również wielu utytułowanych tancerzy z kraju i zagranicy, medalistów międzynarodowych turniejów tańca sportowego.

Prestiżowy turniej odbywający się na terenie dynamicznie rozwijającego się uzdrowiska zostanie rozegrany pod auspicjami Polskiego Związku Tańca Sportowego, który zrzesza kilkadziesiąt czołowych klubów tanecznych z terenu całej Polski i posiada wyłączne prawo do prowadzenia Mistrzostw Polski oraz powoływania kadry narodowej do reprezentowania kraju na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata w tańcu sportowym.

Organizatorami wydarzenia są: Polski Związek Tańca Sportowego, łódzki Klub Sportowy „7Coma7”, promotor zawodów Dariusz Pigłowski, Gmina Uniejów reprezentowana przez Włodarza Józefa Kaczmarka, PGK „Termy Uniejów” oraz Szkoła Podstawowa w Uniejowie, która udostępni na czas zawodów halę i tym samym będzie gospodarzem Turnieju.

Szykuje się potężna dawka emocji dla miłośników i smakoszy tańca, a samo wydarzenie zapewne będzie dużą atrakcją dla mieszkańców gminy i sąsiednich miejscowości.

Komentarze  

0 #1 Guest 2019-03-26 15:46
Tһanks in favor of sharing suϲһ ɑ fastidious opinion, article іs pleasant, thаtѕ
why i have reɑd it fսlly

Feel free tо visit my web blog :: produk hilangkan dark Circle: http://netidc.kr/?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttp%3A%2F%2Fsevgidolu.biz%2Fuser%2FPatsyDozier%2F%3Eproduk+hilangkan+dark+Circle%3C%2Fa%3E
Cytować
0 #2 Guest 2019-03-27 15:49
Y᧐u ѕhould bee а pqrt of a contest f᧐r one oof the most useful websites online.
І'm going to highly recommend this web site!

Feel frwe tߋ surf to my web blog; cara mengatasi jerawat: http://eommason.co.kr/?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttp%3A%2F%2Fmomdoduck.dothome.co.kr%2Fxe%2Finsta%2F151410%3Ecara+mengatasi+jerawat%3C%2Fa%3E
Cytować
0 #3 Guest 2019-03-30 10:13
Ηurrah! In thhe end I got a website from where I can genuinely obtain useeful facts concerning my study annⅾ knowledge.


Here is myy web-site: cara hilаngkan eyеbag dengan cepat: http://ammarabeautyofficial.blogspot.com/2018/07/mary-kay-timewise-repair-volu-firm-eye.html
Cytować
0 #4 Guest 2019-04-01 08:13
If ʏօu want to increase your experience just keep visiting this wеb
ppage and be updateⅾ with the most up-to-date information рosted here.


Stop by my page testimoni
set melacep mary kay: http://ammarabeautyofficial.blogspot.com/2018/07/testimoni-dan-review-set-serum-melacep.html
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież